Audio – Slovak

Medicínsky kruh Splnu cez ZOOM, audio nahrávka v aktuálnych témach prepúšťania už neslúžiaceho, pripúšťania a napúšťania nového z Vyššej Vízie, v rozbiehajúcich sa energiách mesiaca marec.

Medicínske kruhy lunárneho Splnu alebo Novu sú pravidelným kruhom dôvery pre Slovensko, ktorý sa deje v čase okolo nahrávky Kundalini video meditácie pre Youtube. Stretnutie Svetlonošov v týchto zoskupeniach cez ZOOM sleduje vzájomnú inšpiráciu, zrkadlenie a spoločné miešanie medicínky pre naše individuálne a planetárne uzdravovanie sa. Jana Modrana zvyčajne nahrá úvod svojim príspevkom, potom audio zastaví, aby dala priestor pre celú skupinu na spoločné dôverné zdieľanie a nakoniec po skončení kruhu zhrnie výživný obsah z daného Kruhu Svetla do audia.

V tejto nahrávke sa spomína cvičenie Systematická integrácia, ktoré je uverejnená na Youtube ako video, ktorú viete nasledovať v záujme oslobodenia sa od starých načítaní z detstva. Na konci audia nájdete  aj praktické použitie tejto psychoterapeutickej techniky

Nech Vám padne na úžitok!

Namaste.

Dar na vyrovnávanie energií je vítaný na IBAN SK4683300000002100876869 v eurách na Slovensku alebo cez Paypal na mojej stránke www.modranacocreation.com cez Paypal me@JanaZiman

Ďakujem pekne. Jana Modrana

Medicínske kruhy lunárneho Splnu alebo Novu sú pravidelným kruhom dôvery pre Slovensko, ktorý sa deje v čase okolo nahrávky Kundalini video meditácie pre Youtube a stránku www.modranacocreation.com. Stretnutie Svetlonošov v týchto zoskupeniach cez ZOOM sleduje vzájomnú inšpiráciu, zrkadlenie a spoločné miešanie medicínky pre naše individuálne a planetárne uzdravovanie sa. Jana Modrana zvyčajne nahrá úvod svojim príspevkom, potom audio zastaví, aby dala priestor pre celú skupinu na spoločné dôverné zdieľanie a nakoniec po skončení kruhu zhrnie výživný obsah z daného Kruhu Svetla do audia. To sa potom zdieľa v rámci Mentorských kruhov pre tých, ktorí sa ZOOMového stretnutia nemohli zúčastniť. Keďže tento kruh prebiehal v rámci zimných prázdnin Mentorského kruhu, zdieľam ho pre všetkých. Obsahovo súvisí aj s Príbehom o hrdzavom noži, ktorý som tiež uverejnila pre širšie kruhy na Youtube a pre Modrana Co-Creation. Toto audio slúži ako obsahová ukážka, čomu sa v rámci Mentorských kruhov venujeme. Medicínske kruhy Jana Modrana pravidelne navštevuje v Kanade v tradícii Lakota Blackfoot, odkiaľ čerpá príbehy podávané ústne po stáročia. Používa ich potom ako paralely jej vlastnej skúsenosti cez Kundalini jogu, somatickú psychoterapiu (IBP), duchovnú psychológiu, šamanské, pránické a zemské tradície. Nech Vám táto medicínka namiešaná v centrálnom kotlíku tohto kruhu Novu po novom padne na úžitok. Nájdete v nej aj praktické použitie rituálu Očisty od toxickej hamby, ktorý je popísaný v osobitnom audiu a je osvedčenou technikou šamanského liečiteľstva.

Namaste.

Dar na vyrovnávanie energií je vítaný na IBAN SK4683300000002100876869 v eurách na Slovensku alebo cez Paypal na mojej stránke www.modranacocreation.com cez Paypal me@JanaZiman

Ďakujem pekne.

Jana Modrana prevráva o svojich pocitoch ohľadne ženstva, návratu k posvätnej Ženskosti z archetypálnej perspektívy, čo to znamená v rámci septembrových 9kových energií a ako sa ona osobne s touto výzvou podieľa. Ďalej práce v rámci tejto tématiky pokračuje v rámci Mentorského kruhu pre Slovensko.

Medicínsky kruh lunárneho Splnu v deň 9/11/22, keď sa rúcajú staré svety a cez každého z nás sa tvoria nové na Novej zemi v staro-nových Avatarských telách. Audio nahrávka zo začiatku kruhu, pred dôverným zdieľaním ponechaným len pre účastníkov kruhu. Jana Modrana vyjadruje čo cez ňu s týmito Splnovými Energiami prechádza.

Témy Medicínskych kruhov prístupných pre všetkých sa rozvíjajú ďalej cez Mentorský kruh pre Slovensko, kde sa môžeš začleniť cez stránku www.modranacocreation.com v sekcii Mentorship.

Dar na vyrovnávanie energií je vítaný  na IBAN SK4683300000002100876869 v eurách na Slovensku alebo Paypal

Audio nahraté pod hviezdnatou oblohou augustovej noci a v spiacom tichu naokolo, ktorého sa mnohí bojíme, preto ho zahlušujeme ustavičným šumom médií a príbehmi zo života iných. Byť v tichu sám so sebou si mnohí nedovolia práve preto, lebo sa ozvú potlačené tiene z podvedomia a nevedomia, ktoré potrebujú byť navnímané, vyslyšané, pomenované a rozoznané ako prirodzená súčasť seba samej. Na to treba odvahu, ktorej je venované toto audio.

Dar na vyrovnávanie energií je vítaný na IBAN SK4683300000002100876869 v eurách na Slovensku alebo Paypal

Audio nahrávka zo 4.1. 2021

Navigácia pre krízové situácie

Audio na vykonanie rituálu očisty od toxickej hanby cez predkov, seba a potomkov. Pomáha pri odblokoch v podvedomí a nevedomí a často sa po ňom prirodzene posunieme zo zaseknutosti v opakovaných vzorcoch a vie sa aj preliečiť čo sa práve deje v našich fyzických telách. V každom prípade je to výdatná pomoc pri čistke našich oprát k minulosti, toxických emočných pút a očista DNA.

Dar na vyrovnávanie energií je vítaný  na IBAN SK4683300000002100876869

 

Audio nahrávka Príbehu o hrdzavom noži z tradície severoamerických indiánov kmeňa Lakota Blackfoot v mojom prerozprávaní. Príbeh sa používa v Medicínskom kruhu ako spôsob liečenia, aby sme pochopili príbeh svojho života, prijali ho a prípadne prerozprávali na taký, o ktorom snívame a po ktorom prahne duša.

Audio bolo nahraté v roku 2020 v rámci procesov v programoch Liaheň a Kundalini Inkubátor.

Užite si ho! Namaste.

Dar na vyrovnávanie energií je vítaný na IBAN SK4683300000002100876869 v eurách na Slovensku alebo cez Paypal

Audio nahrávka pre terapeutický kruh, kde sa Príbeh o hrdzavom noži v rámci môjho osobného životného príbehu ponúka ako možné uhly vnímania pre aplikáciu vo svojom osobnom príbehu života.

Nech Vám padne na úžitok! Namaste.

Dar na vyrovnávanie energií je vítaný na IBAN SK4683300000002100876869 v eurách na Slovensku alebo Paypal cez moju stránku Jana Modrana www.modranacocreation.com