Michaela Flow 2021

Kruh Svetlonošov s lunárnym Splnom

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 13 July 2022
6:00 pm - 8:30 pm

Categories


 

Michaela Flow 2021

Poslanie týchto stretnutí je obnovenie našich svetelných kruhov po novom a vytváranie nových foriem práce s Kundalini energiou slobodne a vo voľnej prírode. Taktiež potešenie zo vzájomnej fyzickej prítomnosti, zdieľania v kruhu a v dôvernej atmosfére daného momentu mimo obrazoviek a nahráviek.

Očakávaj Kundalini jogu,  jej meditačné techniky alebo aj pránické, zemské a šamanské energetické praktiky…závisí od našej konštelácie, energií a počasia. Prines si nejakú oferu pre Ducha miesta, Elementálov a všetky strany (bylinky, tabak, kvietky, atď). Ak Ťa sprevádza bubon alebo iná forma prejavu a prenosu prirodzených frekvencií, budú vítané.

Za každého počasia, zo strany Starého mosta, kde je kaplnka…

…ak sa vyberieš rovno cez trávnik smerom k Novému mostu…

 

na ľavej strane v kruhu stromov nás uvidíš a poľahky nájdeš…

…sme tu viacej krytí od okolia …

…a ak by tam bolo obsadené, tak sa porozhliadaj, kde v dosahu sme vytvorili náš kruh:

 

Vychystaj sa na variácie … možno v stoji, v sede, chôdzi… aby sme sa pohodlne vedeli tešiť  zo vzájomnosti, zdieľania a spoločného svetielkovania 🙂

Kto prichádza autom, najlepšie je parkovať pri parku neďaleko kaplnky, alebo pri Starom moste a prejsť kúsok peši. Odbočiť  treba, ak v smere z mesta z dvoch mostov Apollo alebo Hrdinov,  za OMV pumpou smerom na Háje pred Auparkom. Cez Nový most zase odbočiť dole na Inchebu a okolo nej až ku Starému mostu. Z Petržalky alebo Mosta Lafranconi, poza Inchebu smerom pod UFO.

Protokol pre cvičenie Kundalini jogy je základným predpokladom pre pozitívny výsledok a účinnosť tohto meditačného obradu. Biele oblečenie môžeme vynechať a sústrediť sa hlavne na voľné a dostatočne ohybné vrstvy odevov…naboso alebo  vhodnú športovú obuv…vodu na pitie. Verejné WC je už v parku otvorené a neďaleko v dosahu…

Pokiaľ chceš vyvážiť energie, finančný dar podľa vlastnej úvahy, možností a schopností, je vítaný k obrode mojich tvorivých zdrojov najlepšie na môj účet IBAN: SK4683300000002100876869 alebo v hotovosti.Tvoja energia vložená do tohto stretnutia a vychutnanie jeho esencie po svojom pre Tvoju/našu energetickú obrodu bude v každom prípade mojou najvyššou odmenou a poslaním môjho života.

Sat Nam, Wahe Guru, Namaste.

Teším sa na nás 🙂

Jana Ziman/Modrana Co-Creation/G-Bhai-K

Ak sa stratíš, volaj: 0907-522-132, ale iba SMS, lebo iné mi na telefón nechodí.