KUNDALINI ALCHÝMIA: PREROD NA SENZORICKÚ BYTOSŤ VEKU VODNÁRA

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 20 March 2024
5:30 pm - 9:30 pm

Location
Petržalka

Categories


Voľné pokračovanie série KUNDALINI KRUHY: PREROD NA SENZORICKÚ BYTOSŤ VEKU VODNÁRA

Karmická nálož sa tlačí na povrch a vie nás pozvŕtať rôznym spôsobom. Vnímam to ako preš, v ktorom (v jazyku Rumiho) kričíme ako hrozná, z ktorých nakoniec bude delikátne víno. Kým sa k tomu delikátnemu stavu ako Kolektív dopracujeme, pri súčastnom prešovaní sú vysoko účinné pomôcky, s ktorými sa s Vami viem podeliť. Keďže nič nie je v Paradoxe tejto reality len biele alebo čierne, popri prešovaní zažívame ozaj magické, potešujúce, vzletné, vzrušujúce a celkom nečakané situácie, zhmotnenia a objavy. Tie zvyčajne zdieľame len v úzkom okruhu ľudí, keďže pre väčšinu zostávajú neuchopiteľné. Niekedy ani sami nevieme ako to vo vlastnej človečine pochopiť. 

K vzájomnej podpore, opore a zrkadleniu zvolávam opätovne Kundalini kruhy v Petržalke, na ktoré často v hrejivom pocite pri srdiečku a na duši už dlhé roky spomíname. V inšpirácii Dračej Energie, ktorá nastupuje vo Vesmírnych konšteláciách už pred oficiálnym lunárnym rokom Draka, 4.2.2024, naše prvé stretnutie bude v stredu 7.4. 2024 a začne sa energetickým pôrodom Dráčikov v nás, jupíííí…

Kde: v rodinnom dome v Petržalke pod Viedenskou cestou 

Kedy: každú stredu počnúc 7.2. 2024 od 17.30 asi na 3,5 až 4 hodiny až do jarnej Rovnodennosti 20.3.2024

Kto: Jana Modrana v načítaní Dračej Energie daného momentu s  max 10 účastníkmi s vážnym záujmom o prehĺbenie práce na sebe a posilnenie Kolektívnej liečivej energie pre našu Matku Zem. Protokol pre Kundalini jogu, jeho dodržiavanie a zachovanie dôvernosti o zdielaní v kruhu je podmienkou účasti. Prioritu dostanú účastnící nastavení na 6 týždňov. Ak na poslednú chvíľu,  musíš mi zavolať, či je pre Teba voľné miesto.

Registrácia: priamo u mňa cez email na modrana@modranacocreation.com alebo telefonicky na 0907-522-132

Koľko: 33 euroenergií za stretnutie na účet zriadený vo FIO Banke v Bratislave  IBAN: SK4683300000002100876869 

Dá sa aj v hotovosti na mieste pokiaľ máš presnú sumu. Ak sú peniažky ako vyrovnanie energie práve nedostupné, ozvi sa mi.

Navigácia: nasmerovanie, parkovanie, a ďalšie praktické info bude odoslané pri Tvojej registrácii 

Zámerom týchto energetických kruhov je posilnenie našej schopnosti seba-regulácie v bežných aj krízových situáciách, kedy je mentálna a emočná rovnováha neoceniteľným darom. V rámci seba-rozpoznania si naši vnútorní vedomci, vizionári a tvoritelia v tomto zoskupení prídu na svoje! 

Sedíme v kruhu na stoličkách, vítané sú teplé papuče, deky, biele oblečenie, pokrývka hlavy, fľaša s vodou, ľahké záhryzky, čajíky (minikuchynka je k dispozícii), vykurovadlá, esenčné oleje, predmety osobitého významu na “oltár podujatia” a hlavne Tvoje fyzické zoskupenie bez náznaku prítomnosti virálnych a bakteriálnych “starších bratov” (v jazyku prvotných národov tejto Zeme). Pravidelní účastníci si môžu svoje osobné veci uskladniť na mieste podujatia.