Michaela Flow 2021

Kundalini meditácia lunárneho Splnu

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 11 August 2022
8:00 pm - 9:30 pm

Categories


Meditačný obrad v trvaní 1 hodiny:

Lunárny Spln vo štvrtok 11.8. 2022 alebo neskôr, kedykoľvek si na to vytvoríš čas. Energie Luny sú silné aj tri dni neskôr a hoci je meditácia štelovaná na túto udalosť, vie byť vhodná hocikedy aj o pol roka neskôr, pokiaľ si Ťa zavolá. Presný čas tohto Splnu je 12. 08. 2022 – 03:36:03. V mojej časovej zóne je to Aug 11, 2022 o 6:35 pm. V tento deň nahrám Kundalini meditáciu na Youtube video, takže ju budeš mať k dispozícii večer 11teho alebo hneď na druhý deň ráno a môžeš sa jej venovať v čase, ktorý Tebe vyhovuje.

Očakávaj:

Kundalini meditácie, krije, dychové techniky, mantry, mudry a relaxačné uzemňovacie techniky Ťa naladia, odbremenia a ubezpečia, že všetko je tak ako má byť v záujme toho čo tušíš, k čomu Ťa vedie Tvoja duchovná cesta, a doplnia mozaiku kolektívneho vedomia s individuálnym zvedomením si.

Všetky meditačné večery Novu a Splnu sú oslavou ľudského potenciálu, nádeje, viery, odvahy a uistenia sa o tom ČO sme, načo sme sem prišli a kam smerujeme. Čas na zahĺbenie sa a zdieľanie Svetla a Lásky vo virtuálnom kruhu, kde je každý rovnocenný, jedinečný a vzácny. Vhodné pre všetkých bez ohľadu na vek, pohlavie, fyzické alebo duševné rozpoloženie, či presvedčenie.

Protokol pre cvičenie Kundalini jogy je základným predpokladom pre pozitívny výsledok a účinnosť meditácie.

Pre účastníkov meditácie (ale aj pre na meditácii nezúčastnených Svetlonošov) ponúkam následne zdieľací Medicínsky kruh cez ZOOM, ku ktorému ste všetci vítaní o 20-tej hodine vo štvrtok 11.8. a Vašou pritomnosťou sa zaväzujete k mlčanlivosti: čo do kruhu vojde, to v ňom zostáva a jeho obsah nebude zdieľaný ďalej.

Kto sa pripojí neskôr: najskôr sa nalaď s Ong Namo, aby si do kruhu vošla v napojení cez svoje vyššie vedomie a vedenie. Môžete sa odpojiť aj skôr ako ukončíme, ale vo všetkej úcte k ostatným prítomným. Kto nehovorí, zostáva s vypnutým audiom, aby sme sa navzájom nerušili. Taktiež bez prítomnosti nezainteresovaných vo svojom okolí, prosím a ďakujem…leda ak sú to vibračne zladení príslušníci domácnosti viditeľní ostatným a v súlade so záväzkom dôvernosti zdieľania. Pri tomto kruhu maj prosím zapnutú kameru.

LINK na meditáciu aj na Medicínsky zdieľací kruh nájdeš tu v deň Splnu.

Pokiaľ chceš vyvážiť energie, finančný dar podľa vlastnej úvahy, možností a schopností, je vítaný k obrode mojich tvorivých zdrojov na môj účet IBAN: SK4683300000002100876869. Tvoja energia vložená do tohto stretnutia a vychutnanie jeho esencie po svojom pre Tvoju/našu energetickú obrodu bude v každom prípade mojou najvyššou odmenou a je poslaním môjho života.

Sat Nam, Wahe Guru, Namaste.

Teším sa na nás 🙂

Jana Ziman/Modrana Co-Creation/G-Bhai-K