Kundalini v Alchýmii živlov: DOVOLenka s Dračicou

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 8 May 2024 - 12 May 2024
6:00 pm - 10:00 am

Categories


Kundalini v Alchýmii živlov: DOVOLenka s Dračicou

Pre záujemcov o KUNDALINI ENERGIU, ktorí žijú v uzrozumení, že pobyt na planéte ZEM je misiou pre ŇU samotnú a všetky jej bytosti. Preto je táto dovolenka vo Vyhniach:
– na nasýtenie potrieb Zeme a všetkých jej bytostí cez akt toho, že si ju dovolíš a všetko ostatné tomu podvolíš,
– na odovzdanie všetkého, čo už v Tebe a cez Teba nepotrebuje ďalej žiť (“šamanská smrť”),
– na otvorenie sa potenciálu nového, ktoré sa chce a potrebuje cez Teba naliať do prúdenia Vodnárskeho Vedomia,
– na synchronizáciu všetkého v Tebe, ktoré sa nahromadilo v Tvojom doterajšom živote a potrebuje “magický klik”, aby to do seba zapadlo,
– na zreparovanie “vnútorných rozvodov energie” formou vypnutia, odpojenia sa z Matrixu a relaxácie, nech s májovým Novoluním došteluješ vnútorný systém na vysokofrekvenčné Energie, ktoré Ti inak “vybíjajú poistky” možno formou telesných, emočných alebo mentálnych skratov,
– na Kundalini Joy/Radosť v kruhu ďalších “bláznov”, ktorí sa vo svojom okolí cítia ako “cudzinci v rodnom meste”,
-máš chuť sa hrať, zabávať a smiať, ale celkom inak ako to bolo zaužívané doteraz,
– vlny nesmiernej lásky a údivu nad dokonalosťou Stvorenia a interkomunikácie s prastarými a multidimenzionálnymi prejavmi Vedomia v Tebe a cez Teba, sa v tomto kruhu stanú zrkadlom Teba samej/samého.

Si očakávaná/ý a vítaná/ý! Dračia Energia v Dračej záhrade vo Vyhniach očakáva nektár Tvojho Vedomia ako výdatný nápoj/elixír premeny planéty na Grand Design, ktorý si sem prišiel/a vytvoriť.
V naháňačke života už nepotrebuješ byť uštvaná/ý a vyčerpaná/ý. Práve naopak. Plug-in. SI TO!

OM MANI PADME HUM

 Tí senzibili napojení na Energie vnímate už teraz ako sa Multidimenzionáli začínajú stále účinnejšie realizovať cez nás a navôkol nás. Je to nadchýnajúce a zároveň zastrašujúce pre naše ustráchané egá, ktoré nás chcú uchrániť od nebezpečenstiev neznámeho alebo od tieňových svetov, ktoré sa i tak nedajú vynechať z hry. Táto akcia bude posilou našej ODVAHY vstúpiť do nových foriem a vytvárať ich NAŽIVO, POSPOLU, TERAZ A TU… a osedlať Dračiu Kundalini Energiu vnútri každého z nás.  Už neplatí “kdebolo tambolo”, ale mágia sa deje v každodennom prúde diania.  Ak sa prestanem brániť zmenám, tak ma kvantová vlna ponesie ako ľahký surfík, na ktorom sa viem smiať a oslavovať, a možno úpenlivo plakať a vyplavovať = oslobodenie.

 A či je náhoda, že v rovnaký víkend poriada môj spoluputovník, šaman Xuan z Argentíny, Dračí retreat v Rakúsku? Neboli sme v kontakte od minulého leta. V Indrovej sieti a holograme života sme pospájaní jemnými vlákienkami Vyššieho Vedomia ani netušíme v akej dokonalosti. Stačí sa zastaviť, naladiť a otvoriť.

Poď s nami napojiť svoju dušu, posilniť telo a roznietiť oheň svojej vášne.

Kde: Penzión na Slnečnej stráni vo Vyhniach www.naslnecnejstrani.sk

Kedy:  Začíname v stredu  8.5. 2024 večerou o 18:00 hod a končíme v  nedeľu 12.5. 2024 raňajkami

V stredu  je Novolunie a v nedeľu Deň Matiek.

S kým:

Dračia Energia sídliaca na území podujatia v Dračej záhrade

Jana Ziman/Modrana Co-Creation/G-Bhai-K osobne

   Larry/WillowWalker v Kanade svojim podielom v Éteroch

 v spolutvorbe Kmeňa Svetlonošov (účastníkov fyzicky prítomných)

a ostatných Svetlonošov napojených v Éteri

Svetlonoši:

Ženy aj muži bez ohľadu na vek, stav, kondíciu, duchovné zameranie a znalosť techník, ochotní, spôsobilí a otvorení stráviť väčšinu času vonku v prírode v každom počasí a súzvučiaci s Protokolom pre Kundalini jogu (v tomto kontexte žiadny alkohol a substancie aspoň 2 dni pred a 2 dni po).

Maximálny počet fyzicky prítomných účastníkov je 18.

 

Prečo vo Vyhniach a v Penzióne na Slnečnej stráni?

Absolvovala som tam v minulosti niekoľko seminárov ako účastníčka a  mám priamu pozitívnu skúsenosť z minulých dvoch rokov, kedy som bola sprievodkyňou  Dračích intenzívok. Majú tam Tančiareň, ktorá je krásnym priestorom pre vytvorenie kruhu vnútri. Je tam pohodlné ubytovanie a výborná vegetariánska strava. Majiteľka penziónu Zuzana spolu s personálom sú v rezonancii so Svetelnými kruhmi.

Pozrite stránku: http://www.naslnecnejstrani.sk

Je tam Dračia záhrada, ktorá očakáva a víta Svetlonošov na posilnenie súčasnej transformácie na planéte Zem.

Nenaplnená vízia minulosti očakáva nové formy budúcnosti:  http://www.nakonci.sk/dracia-zahrada/

Dračica ponúka nové formy aj prostredníctvom tohto našeho zoskupenia.

Dar bobuľoviny pre Dračicu a jej vtáčie deti

Vonku je otvorené ohnisko, altánok pre aktivity v daždi a malebné hornaté prostredie.

Sú tam silové miesta: Kamenné more a Mamutí vodopád.

V meste je welness s liečivou vodou, v susedstve masážny salón a neďaleko historická Banská Štiavnica v rámci Vami pridaných možností. Tieto aktivity si neplánujte počas nášho zoskupenia, kde pre ne nie je dostatočný časopriestor. Zvoľte buď pred alebo po.

Strava je vegetariánska, plná penzia a pokiaľ by to posilnilo zámer našich vonkajších aktivít, tak možno obedy vo forme balíčkov, ktoré si so sebou zoberieme do prírody.

Ubytovanie je v izbách s plným sociálnym vybavením, kde si viete so Zuzanou vopred vydiskutovať svoje potreby a očakávania.

S kuchárkou Marcelkou si zase môžete dohodnúť dietetické špecifiká.

Audio o Dračej intenzívke vo Vyhniach v roku 2022 a odozvy na ňu nájdeš v sekcii pod Lightworks.

Náplň víkendu:

V starom vyjadrení: víkend s Kundalini jogou, meditáciou, transformačným koučingom, IBP, pránickými , šamanskými a zemskými technikami v lone prírody

V novom ponímaní: Majstrovstvo pružného a kreatívneho spolutvorenia Veku Vodnára a novonačítaný program KUNDALINI JOY/RADOSŤ

Tí, ktorí už máte priame skúsenosti s pobytmi prezentovanými cez Janu Modranu viete, že tieto zážitky sa nedajú uchopiť slovami, ale treba ich zažiť. Tak isto ako sila Kundalini sa v nás vyjadrí svojim unikátnym spôsobom, tak je to aj s našimi kruhmi, ktoré sa energeticky tvoria spontánne, samé a načítávajú sa priamo zo Zdroja.

Zvolávam nás na ďalší z takýchto zážitkov, kde sa potenciál Majstrostva vlastnej vnútornej sily stáva citeľnou živou formou dimenzie bytia a seba ako vtelenej bytosti Svetla na našej Matičke Zemičke. Nielen v prospech vnútornej expanzie a sebarozvoja, ale pre prospech všetkých, všetkého a celku. Toto bude taká ďalšia púť do vnútorných a vonkajších svetov, resp. VisionQuest.

Svitá na Nové  Časy a zvolávam tých, ktorí cítia, že ich poslaním života je vnášať Svetlo, Lásku, nádej a presvedčenie, že všetko čo sa deje sa deje pre ešte lepšie ako si vôbec dokážeme predstaviť. Volám sestry a bratov Svetlonošov do Vyhní, ktorých názov symbolizuje, že transformačný oheň energií Šivu a Šakti nás pretaví do presne takého stavu, v akom nás primárna sila Kundalini resp. Dračia Energia v každom z nás potrebuje v holograme tejto dimenzie. Miestna Dračia Neha sa bude radovať z nášho združenia a zo všetkého, čo tam spolu zažijeme. Ak si túto Energiu všímam a vyživujem ju, má neskutočný potenciál. Pokiaľ si v nastavení a v dostatočnom otvorení, tak Ťa táto výzva bez mihnutia oka osloví, zavolá a začlení do tohto kruhu.

V priebehu tohto víkendu očakávaj procesy a techniky vonku v prírode aj vo vnútornom kruhu, ktoré podporujú:

 • radikálnu očistu od starých matríc, štítov a brnenia: odpustenie a prepustenie
 • nastavenie sa na priamy príjem zo Zdroja bez zbytočných šumov a premostení cez iných
 • naladenie vnútorného kompasu na smer a volanie svojho srdca
 • štedrý prístup ku všetkým súčastiam seba samej, či svetelným alebo tieňovým
 • láskyplné prijatie tejto dimenzie takej aká je a tým oslobodenie vlastnej kreativity
 • posilnenie intuície, telepatie, vizionárstva a spolupráce s Multidimenzionálnymi Energiami
 • pomenovanie a identifikácia nejasností vo svojom živote
 • zosadenie strachu z “oltára” svojho fungovania a slávnostná inaugurácia odvahy
 • “jeden za všetkých, všetci za jedného” je voľba bodhisattvov, t.j. dobrovoľníkov v službách Svetla pre Planétu Zem, ktorých poslaním “Dobrého pastiera” je priviesť všetky ovečky naspäť Domov
 • kmeňová rituálna súdržnosť, rozpoznanie sa navzájom a precítenie, že “tá druhá osoba som Ja”…vtedy príde úľava, že sa už nemusím pretvarovať, brániť a bojovať…naopak…otvoriť sa, uvoľniť sa a milovať, v čom spočíva najúčinnejšia ochrana: oslava bytia
 • zvýšenie kapacity vlastného vyžarovania a navrátenie sa do svojich komunít a domovov ako nosič Svetla, pohody a vibračnej frekvencie Lásky bez podmieňujúcej agendy
 • nastavenie sa na kvantový skok s nastávajúcim Slnovratom.

Moja úloha v tomto zoskupení nespočíva v pozícii učiteľa, gurua, terapeuta, kouča, atď. Prichádzam ako “dutá kosť” v jazyku Lakotov.  Prenos priamych skúseností z aplikácií Kundalini energie na praktický život vie radikálne zmeniť fungovanie v dennom živote. Vieš si ich prevziať ako inšpiráciu pre svoje vlastné spôsoby. Som jedna z nás a som nosič určitých darov. Jeden z nich je sila vytvárať bezpečný priestor pre procesy spojené s prebúdzaním Kundalini energie. Ďalší je v tom, že prirodzene prepájam učenia z mnohých tradícií a dimenzií Jednoty bytia a tým som poslom harmónie, ktorá je opakom súťaženia a rivality. Stav prijatia, relaxácie  a pozvoľného radostného plynutia je to, čo sa učím a cesta, po ktorej kráčam. Rada Vás na tomto kúsku cesty budem po nej sprevádzať ako nástroj Dračej Energie. Tá má nielen ohromnú silu Draka a rozmery v nekonečných dimenziách, ale dokáže byť aj veľmi prítulná, roztopašná, výživná, tvorivo materská, ustálená vo vnútornom pokoji, s vôňou Zeme, chuťou čerstvej Živej vody, dúškom sviežeho vzduchu, teplúčkom krbu domova a mágiou rozprávok ktoré sú prerozprávaním Pravdy Vekov pre nás, ktorí tak spontánne zabúdajú na úplnú Jedno-DUCH-osť Bytia a radostného spôsobu žitia.

Ideálne sa nastavme na čo najviac aktivít vonku v prírode. Vo vnútornom kruhu Tančiarne a penziónu, si zase vieme hovkať, zdieľať, hodovať, oslavovať… alebo sa hrať, blázniť, tancovať, radovať…a možno aj smútiť, kvíliť, mudrovať… bubnovať, čarovať, liečiť sa a čudovať…Bubny, hrkálky a iné hudobné nástroje sú vítané. Tiež farbičky a skicáre, či iné formy kreatívneho sebavyjadrenia sa. Prírodné farby na tvár pre rituálne obrady (práve som obdržala dar červenej z ecuadorskej džungle) alebo iné nápady cez Vás sú tiež vítané.

Shapeshifting vyjadrenie energie z pohybu ľavou rukou a zavretými očami

Vstupné: 525 euroenergií

Zahŕňa ubytovanie, stravu, poplatky za spoločné priestory, ďalšie náklady na pred a post vynakladanú energiu, a náplň programu.

Je zostavené v súlade s numerológiou podporujúcou vedomie hojnosti na všetkých úrovniach bytia.

Číslo 5 dominuje, keďže symbolizuje cez piate svetelné telo každého z nás, vyjadrenie Ducha cez fyzické telo, a teda pretavenie nášho spoločného zámeru cez túto akciu do hmoty. Tým pádom vklad do tohto pobytu po pár dňoch nevyprchá a ponesie sa s Tebou v každom ďalšom kroku na ceste srdca v Tvojom osobnom živote.

Finančný plán zostavený v novembri 2023 vyzerá nasledovne:

Ak od decembra 2023 každý mesiac pošleš 55 euroenergií, tak v máji 2024 nazbieraš za 5 platieb na mojom účte 275 eurášov. 2+7+5=14, čo dokopy dáva č. 5. Peniažky budú vrátené Svetlonošovi povolanému svietiť niekde inde.

Pri príchode do penziónu v hotovosti doplatíš Zuzane 250 euroenergií za ubytovanie a stravu za 5 dní. 2+5=7, čo reprezentuje siedme svetelné telo, Auru, magnetické pole harmonizujúce ostatných 9 svetelných tiel.

To dáva dokopy 525 éčiek, kde sme obe strany (Ty aj ja/Zuzana/ostatní zainteresovaní ako č. 2) v hojnosti. 5+2+5=12 (samo osebe majstrovské číslo), ktoré pri spočítaní: 1+2=3 reprezentuje silu pupka, HAR-y a majstrovstvo tretieho svetelného tela = Pozitívna myseľ. Napája nás na dimenzie neobmedzených možností a premenu “nemožného na možné”.

Pridané možnosti: penzión Ti  je k dispozícii k predĺženému pobytu, pokiaľ si chceš užiť miestne kúpele, okolité atrakcie alebo si dopriať čas pre integráciu zažitého a nerušenú reflexiu na svoju ďalšiu cestu životom

Výhľad z Kamenného mora

Anjelský prameň nás počas tohto stretnutia napája

Voľne prístupná neriedené kúpeľná voda, miesto nášho vodného obradu

Registrácia: na modrana@modranacocreation.com 

Vo svojom registračnom emaily prosím o niekoľko slov o tom, čo Ťa do tohto zoskupenia volá a ako Ťa môžem/e podporiť v Tvojich špecifikách účasti, ak nejaké máš (fyzické či psychické, duchovné alebo praktické: v rámci prepravy, ubytovania, stravy a či schopnosti naplno sa podieľať na všetkých aktivitách). Platby posielaj až po potvrdení Tvojej účasti z mojej strany. Vďaka.

Zálohové mesačné platby môžeš posielať od decembra 2023 v sume 55 eur  a podľa mesiaca, v ktorom sa prihlásiš, ich znásobuj (napr. ak sa prihlásiš v marci, pošleš 55 x 4). To Ti zaručí účasť v tomto kruhu.  Peniaze posielaj až po príjme potvrdenia o Tvojej registrácii – príde Ti moja emailová odpoveď. Ak by Ti v priebehu 2 dní neprišla, ozvi sa znovu, keďže internetoví škriatkovia hravo fungujú, hi hi

Pokiaľ chceš zaplatiť sumu 275 eur naraz pri registrácii, aj táto verzia je vítaná. Predostretým finančným plánoch sa snažím byť nápomocná pri úspešnom zhmotňovaní tejto vidiny pre tých, ktorí to uvítajú. Ak potrebuješ nejakú inú formu podpory v tomto smere, som samé ucho 🙂

Môj euro účet je zriadený vo FIO banke v Bratislave, IBAN: SK4683300000002100876869; SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX na meno Jana Zimanová. Nezabudni pridať poznámku  “Vyhne 2024”. Táto poznámka je dôležitá z dôvodu, aby som vedela Tvoju platbu rozlíšíť a správne zaradiť pod túto špecifickú akciu. 

Lunárny Nov 8.5. 2024 bude v deň nášho stretnutia na fyzickej úrovni. 

Dračia Energia vo Vyhniach podporuje a sponzoruje presne tých, ktorí tam majú byť. Na poslednú chvíľu sa vedia konštelácie Energií zmeniť  a povolajú sa resp. odvolajú sa Svetlonoši v rezonancii s princípom: Som presne na správnom mieste, v správnom čase a robím správnu vec pre planétu Zem.

Ak má niekto dilemu, že sa nachádza vo výzve – fyzickej, vzťahovej, emočnej, mentálnej, duchovnej, finančnej…vedzte, že sme všetci na rovnakej lodi a práve na harmonizáciu týchto aspektov smerujeme do “vyhne” tohto podujatia. Kundalini joga tu nie je priorita. Kundalini práca nemusí byť vôbec spojená s jogou a nejakou “formálnou prácou na sebe”. To je pre tých s obavou, že “nie som dostatočne fit na fyzickej úrovni”. Vo Veku Vodnára v priamej aplikácii na vnútorné procesy  zamerané na “zvnútra von”, ako hore tak aj dole, ako vľavo tak aj vpravo, ako ja tak aj Ty, ako my tak aj Celok… Preto nás tam Dračica chce v určitej konštelácii, ktorá sa formuje v kvantovom poli od prvotného semiačka vízie tohto zoskupenia a pre Teba osobne zaslaním výslovného ÁNO pre túto akciu. Každá/ý z nás je dôležitý/á!!!  Pokiaľ to tak niekto v priebehu akcie cíti, že si chce napr. pokojne menštruovať alebo meditovať v Dračej záhrade osamote…alebo byť celý víkend v tichu, alebo tvoriť úplne po svojom, ale predsa v našom kruhu, všetko je to vítané…berme to ako spoločnú “dovolenku” od slova “dovoliť si to zrazu robiť inak” a byť spontánnym slobodným bláznom.

Moja hrdinka Pipi z detských časov 

Vieme sa zamerať na prípravu na tento “Vision Quest” napríklad aj takto:

S čím tam idem, aby som označila koniec? Aký je prechod, ktorý tam robím? Existujú začiatky alebo konce, ktoré označujem, alebo možno oboje?

Čoho sa bojím? Na čo sa teším?

Aké sú moje vzťahy s rodinou a priateľmi v tomto období?

Kto môže smútiť alebo sabotovať moje zasvätenie do niečoho nového? Kto bude ochotný ma v tomto transformačnom procese podporovať?

Čo z minulosti, mojich prianí, vášní, chcem začleniť do „nového života“? Čo je pripravené na prepustenie alebo odpustenie?

Čo chcem osláviť/zvedomiť si? Pripravujem nejaký môj vlastný obrad, ktorý by som mohla vytvoriť počas hľadania novej vízie?

Kto sú moji ľudia? Čo by som chcela z tejto púte priniesť svojim ľuďom? Keď odidem z Vyhní, aby som sa vydala na cestu do novej budúcnosti, kto sú moji spojenci a kto by ma podľa mňa držal späť? Aké rozhodnutia urobím vo vzťahu k týmto ľuďom?

Zvoláva nás Modrana Co-Creation v prospech všetkého a všetkých.

Jana Modrana je v procese kultivácie svojej Kundalini od roku 2004, kedy založila ANAHATA YOGA & HEALING na Vancouverskom ostrove v Kanade. 

V rezonancii Sat Nam (Pravda/Vedomie je vo mne/Tebe a nosí moje/Tvoje meno) sa teším na spolutvorbu a na máj Lásky čas!

Jana Modrana/G-Bhai-K a Larry/WillowWalker

Ďalšie otázky adresuj na:  modrana@modranacocreation.com