Kundalini v Alchýmii živlov: Dračia víkendová intenzívka

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 5 May 2023 - 8 May 2023
6:00 pm

Categories


Kundalini v Alchýmii živlov: Dračia víkendová intenzívka

Kde: Penzión na Slnečnej stráni vo Vyhniach www.naslnecnejstrani.sk

Kedy:  Piatok 5.5. 2023 od 18:00 do pondelka 8.5. 2023 podvečer (začíname večerou v piatok a po pondelňajšom obede uzatváracími procesmi až do naplnenia našej misie)

S kým: Dračia Energia sídliaca na území podujatia, Jana Ziman/Modrana Co-Creation osobne,   Larry/WillowWalker v Kanade svojim podielom v Éteroch a v spolutvorbe Kmeňa Svetlonošov (účastníkov fyzicky prítomných) a ostatných Svetlonošov napojených v Éteri

Svetlonoši: ženy aj muži bez ohľadu na vek, stav, kondíciu, duchovné zameranie a znalosť techník, ochotní, spôsobilí a otvorení stráviť väčšinu času vonku v prírode v každom počasí a súzvučiaci s Protokolom pre Kundalini jogu (v tomto kontexte žiadny alkohol a substancie aspoň 2 dni pred a 2 dni po). Maximálny počet fyzicky prítomných účastníkov je 18.

Vstupné: zahŕňa ubytovanie, stravu, náklady na pred a post vynakladanú energiu a náplň programu

111 euro pri registrácii na náklady na realizáciu tejto akcie a zaručuje Ti fyzickú účasť v kruhu

222 euro splatné pri príchode do penziónu v hotovosti alebo najneskôr do 24.4.2023 bankovým prevodom, ktoré zahŕňa ubytovanie, stravu a náklady spojené s víkendom

111 euro  je doplatok po víkende  ako energetická pečať férovej výmeny za náplň seminára a “výstupné” (viď ďalej)

Pridané možnosti: penzión je k dispozícii k predĺženému pobytu a ja tiež pre obrady/rituály/procesy Vami vyžiadané a súzvučiace. Výmenná hodnota dohodou. 

Registrácia: na modrana@modranacocreation.com  do 24.4. 2023 so zálohovou platbou 111.- eur na účet zriadený vo FIO Banke v Bratislave, IBAN: SK4683300000002100876869; SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX s poznámkou “Alchýmia Vyhne”

Audio o Dračej intenzívke vo Vyhniach 2022 a odozvy na ňu nájdeš v sekcii pod Lightworks.

Výstupné:

Stav BYTIA: Každé ráno vstávam s radosťou a teším sa na všetko čo ma v ňom postretne vo vedomí, že som súčasťou niečoho veľkolepého. Deň prežívam v hravej spontánnosti. Viem, že čokoľvek sa deje, celý Vesmír mi je naklonený a ja chcem spolutvoriť každou myšlienkou a pocitom. V tom je moja dôležitosť a hodnota. Opakovane volím prežívanie rozprávkového dobrodružstva a vedome mažem zastaralé myslenie spôsobujúce utrpenie a devastáciu planéty. Večer ulíham s pocitom vďaky a hojnosti a teším sa na snový svet, kde v tvorbe zázrakov pokračujem. Už nič nie je primálo alebo priveľa.

Prečo vo Vyhniach a v Penzióne na Slnečnej stráni?

Absolvovala som tam v minulosti niekoľko seminárov a mám priamu pozitívnu skúsenosť z minulého roka. Majú tam Tančiareň, ktorá je krásnym priestorom pre vytvorenie kruhu vnútri. Je tam pohodlné ubytovanie a výborná vegetariánska strava. Majiteľka penziónu Zuzana spolu s personálom sú v rezonancii so Svetelnými kruhmi. Pozrite stránku: http://www.naslnecnejstrani.sk Je tam Dračia záhrada, ktorá očakáva a víta Svetlonošov na posilnenie súčasnej transformácie na planéte Zem. Vízia minulosti:  http://www.nakonci.sk/dracia-zahrada/ očakáva nové formy, na spolutvorbe ktorých sa vie naša skupina výživne podieľať. Vonku je otvorené ohnisko, altánok pre aktivity v daždi a malebné hornaté prostredie. Sú tam silové miesta: Kamenné more a Mamutí vodopád. V meste je welness s liečivou vodou, v susedstve masážny salón a neďaleko historická Banská Štiavnica v rámci Vami pridaných možností. 

Strava je vegetariánska, plná penzia a pokiaľ by to posilnilo zámer našich vonkajších aktivít, tak možno obedy vo forme balíčkov, ktoré si so sebou zoberieme do prírody.

Ubytovanie je v izbách s plným sociálnym vybavením, kde si viete so Zuzanou vopred vydiskutovať svoje potreby a očakávania. S kuchárkou Marcelkou si zase môžete dohodnúť dietetické špecifiká. 

Náplň víkendu: 

V starom vyjadrení: víkend s Kundalini jogou, meditáciou, transformačným koučingom, IBP, pránickými , šamanskými a zemskými technikami v lone prírody

V novom ponímaní a následnom vyjadrení: Majstrovstvo pružného a kreatívneho spolutvorenia Veku Vodnára

Tí, ktorí už máte priame skúsenosti s pobytmi prezentovanými cezo mňa viete, že tieto zážitky sa nedajú uchopiť slovami, ale treba ich zažiť. Tak isto ako sila Kundalini sa v nás vyjadrí svojim unikátnym spôsobom, tak je to aj s našimi kruhmi, ktoré sa energeticky tvoria spontánne, samé a načítávajú sa priamo zo Zdroja.

Zvolávam nás na ďalší z takýchto zážitkov, kde sa potenciál Majstrostva vlastnej vnútornej sily stáva citeľnou živou formou dimenzie bytia a seba ako vtelenej bytosti Svetla na našej Matičke Zemičke. Nielen v prospech vnútornej expanzie a sebarozvoja, ale pre prospech všetkých, všetkého a celku. Toto bude taká ďalšia púť do vnútorných a vonkajších svetov, resp. VisionQuest.

Svitá na Nové  Časy a zvolávam tých, ktorí cítia, že ich poslaním života je vnášať Svetlo, Lásku, nádej a presvedčenie, že všetko čo sa deje sa deje pre ešte lepšie ako si vôbec dokážeme predstaviť. Volám sestry a bratov Svetlonošov do Vyhní, ktorých názov symbolizuje, že transformačný oheň energií Šivu a Šakti nás pretaví do presne takého stavu, v akom nás primárna sila Kundalini resp. Dračia Energia v každom z nás potrebuje v holograme tejto dimenzie. Miestna Dračia Neha sa bude radovať z nášho združenia a zo všetkého, čo tam spolu zažijeme. Ak si túto Energiu všímam a vyživujem ju, má neskutočný potenciál. Pokiaľ si v nastavení a v dostatočnom otvorení, tak Ťa táto výzva bez mihnutia oka osloví, zavolá a začlení do tohto kruhu. 

V priebehu tohto víkendu očakávaj procesy a techniky vonku v prírode aj vo vnútornom kruhu, ktoré podporujú:

 • radikálnu očistu od starých matríc, štítov a brnenia: odpustenie a prepustenie
 • nastavenie sa na priamy príjem zo Zdroja bez zbytočných šumov a premostení cez iných
 • naladenie vnútorného kompasu na smer a volanie svojho srdca
 • štedrý prístup ku všetkým súčastiam seba samej, či svetelným alebo tieňovým
 • láskyplné prijatie tejto dimenzie takej aká je a tým oslobodenie vlastnej kreativity
 • posilnenie intuície, telepatie, vizionárstva a spolupráce s Multidimenzionálnymi Energiami
 • pomenovanie a identifikácia nejasností vo svojom živote
 • zosadenie strachu z “oltára” svojho fungovania a slávnostná inaugurácia odvahy
 • “jeden za všetkých, všetci za jedného” je voľba bodhisattvov, t.j. dobrovoľníkov v službách Svetla pre Planétu Zem, ktorých poslaním “Dobrého pastiera” je priviesť všetky ovečky naspäť Domov
 • kmeňová rituálna súdržnosť, rozpoznanie sa navzájom a precítenie, že “tá druhá osoba som Ja”…vtedy príde úľava, že sa už nemusím pretvarovať, brániť a bojovať…naopak…otvoriť sa, uvoľniť sa a milovať, v čom spočíva najúčinnejšia ochrana: oslava bytia
 • zvýšenie kapacity vlastného vyžarovania a navrátenie sa do svojich komunít a domovov ako nosič Svetla, pohody a vibračnej frekvencie Lásky bez podmieňujúcej agendy
 • nastavenie sa na kvantový skok s nastávajúcim Slnovratom.

Moja úloha v tomto zoskupení nespočíva v pozícii učiteľa, gurua, terapeuta, kouča, atď. Prichádzam ako “dutá kosť” v jazyku Lakotov.  Prenos priamych skúseností z aplikácií Kundalini energie na praktický život vie radikálne zmeniť fungovanie v dennom živote. Vieš si ich prevziať ako inšpiráciu pre svoje vlastné spôsoby. Som jedna z nás a som nosič určitých darov. Jeden z nich je sila vytvárať bezpečný priestor pre procesy spojené s prebúdzaním Kundalini energie. Ďalší je v tom, že prirodzene prepájam učenia z mnohých tradícií a dimenzií Jednoty bytia a tým som poslom harmónie, ktorá je opakom súťaženia a rivality. Stav prijatia, relaxácie  a pozvoľného radostného plynutia je to, čo sa učím a cesta, po ktorej kráčam. Rada Vás na tomto kúsku cesty budem po nej sprevádzať ako nástroj Dračej Energie. Tá má nielen ohromnú silu Draka a rozmery v nekonečných dimenziách, ale dokáže byť aj veľmi prítulná, roztopašná, výživná, tvorivo materská, ustálená vo vnútornom pokoji, s vôňou Zeme, chuťou čerstvej Živej vody, dúškom sviežeho vzduchu, teplúčkom krbu domova a mágiou rozprávok ktoré sú prerozprávaním Pravdy Vekov pre nás, ktorí tak spontánne zabúdajú na úplnú Jedno-DUCH-osť Bytia a radostného spôsobu žitia. 

Ideálne sa nastavme na čo najviac aktivít vonku v prírode. Vo vnútornom kruhu Tančiarne a penziónu, si zase vieme hovkať, zdieľať, hodovať, oslavovať… alebo sa hrať, blázniť, tancovať, radovať…a možno aj smútiť, kvíliť, mudrovať… bubnovať, čarovať, liečiť sa a čudovať…Bubny, hrkálky a iné hudobné nástroje sú vítané. Tiež farbičky a skicáre, či iné formy kreatívneho sebavyjadrenia sa. Prírodné farby na tvár pre rituálne obrady alebo iné nápady cez Vás sú tiež vítané.

V rezonancii Sat Nam (Pravda/Vedomie je vo mne/Tebe a nosí moje/Tvoje meno) sa teším na spoločné spolutvorenie.

Teším sa na nás!

Jana Modrana/G-Bhai-K a Larry/WillowWalker

Registrácia a otázky na: modrana@modranacocreation.com

 

Lunárny Nov 20.4.2023 a aktuálna situácia pred naším stretnutím na Spln:

Nachádzame sa v mini skupinke Svetlonošiek a Dračia Energia vo Vyhniach podporuje a sponzoruje presne tých, ktorí tam majú byť. Podmienky sa mierne zmenili v tom, že v penzióne môžu byť ubytovaní aj iní mimo našej skupiny. Zatiaľ sme tam iba my v počte 6 a vítaní sú aj na poslednú chvíľu povolaní Svetlonoši v rezonancii s týmto poslaním pre planétu Zem. 

Ak má niekto dilemu, že sa nachádza vo výzve – fyzickej, vzťahovej, emočnej, mentálnej, duchovnej, finančnej…vedzte, že sme na tom viacerí podobne a práve na to sem ideme. Kundalini joga tu nie je priorita… minulý rok zabrala úplné minimum a v ľahúčkej forme… Kundalini práca nemusí byť vôbec spojená s jogou a nejakou “formálnou prácou na sebe” …vo Veku Vodnára práve naopak, priamou aplikáciou na vnútorné procesy  zamerané zvnútra von… preto nás tam Dračica chce v určitej konštelácii, ktorá sa práve formuje…a pokiaľ to tak niekto cíti, že si chce napr. pokojne menštruovať alebo meditovať v Dračej záhrade osamote…alebo byť celý víkend v tichu, alebo tvoriť úplne po svojom, ale predsa v našom kruhu, všetko je to vítané…berme to ako spoločnú “dovolenku” od slova “dovoliť si to zrazu robiť inak” a meniť to čo považujeme za samozrejmosť svojho života.

Vieme sa zamerať na prípravu na tento “Vision Quest” od Novu do Splnu, kedy začíname:

S čím tam idem, aby som označila koniec? Aký je prechod, ktorý tam robím? Existujú začiatky alebo konce, ktoré označujem, alebo možno oboje?

Čoho sa bojím? Na čo sa teším?

Aké sú moje vzťahy s rodinou a priateľmi v tomto období?

Kto môže smútiť alebo sabotovať moje zasvätenie do niečoho nového? Kto bude ochotný ma v tomto transformačnom procese podporovať?

Čo z minulosti, mojich prianí, vášní, chcem začleniť do „nového života“? Čo je pripravené na prepustenie alebo odpustenie?

Čo chcem osláviť/zvedomiť si? Pripravujem nejaký môj vlastný obrad, ktorý by som mohla vytvoriť počas hľadania novej vízie?

Kto sú moji ľudia? Čo by som chcela z tejto púte priniesť svojim ľuďom? Keď odidem z Vyhní, aby som sa vydala na cestu do novej budúcnosti, kto sú moji spojenci a kto by ma podľa mňa držal späť? Aké rozhodnutia urobím vo vzťahu k týmto ľuďom?

Teším sa z nás a na nás! 

Sat Nam, Wahe Guru, Mitaque Oyasin, Namaste, Ďakujem pekne,

Jana Ziman/Modrana/G-Bhai-K