Lunárna meditácia Novu

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 2 March 2022
8:00 pm - 9:00 pm

Categories No Categories


Meditačné obrady vedené cez ZOOM LIVE v trvaní 1 hodiny:

Lunárny Nov v utorok 2.3. 2022 o 20:00 hod.
Lunárny Spln v pondelok 18.3. 2022 o 20:00 hod.

Kundalini meditácie, krije, dychové techniky, mantry, mudry a relaxačné uzemňovacie techniky Ťa naladia, odbremenia a ubezpečia, že všetko je tak ako má byť v záujme toho čo tušíš, k čomu Ťa vedie Tvoja duchovná cesta, a doplnia mozaiku kolektívneho vedomia s individuálnym zvedomením si.

Všetky meditačné večery Novu a Splnu sú oslavou ľudského potenciálu, nádeje, viery, odvahy a uistenia sa o tom ČO sme, načo sme sem prišli a kam smerujeme. Čas na zahĺbenie sa a zdieľanie Svetla a Lásky vo virtuálnom kruhu, kde je každý rovnocenný, jedinečný a vzácny. Vhodné pre všetkých bez ohľadu na vek, pohlavie, fyzické alebo duševné rozpoloženie, či presvedčenie.

Pre Tvoje vlastné pohodlie a zvýšenie účinkov týchto podujatí, oboznám sa prosím vopred s Protokolom pre cvičencov Kundalini jogy.

Pokiaľ chceš vyvážiť energie, finančný dar podľa vlastnej úvahy, možností a schopností, je vítaný k obrode mojich tvorivých zdrojov na môj účet IBAN: SK4683300000002100876869. Tvoja energia vložená do tohto stretnutia a vychutnanie jeho esencie po svojom pre Tvoju/našu energetickú obrodu bude v každom prípade mojou najvyššou odmenou a je poslaním môjho života.

Sat Nam, Wahe Guru, Namaste.

Teším sa na nás 🙂

Jana Ziman/Modrana Co-Creation/G-Bhai-K

Meditácie si vieš urobiť aj následne zo záznamu, ktorý bude dostupný na mojom Youtube kanále “Jana Ziman”.