Medicínsky kruh lunárneho Novu

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 18 June 2023
6:30 pm - 8:30 pm

Categories


Pozývam nás k oslave lunárneho Novu po uverejnení  Kundalini meditácie na mojom Youtube video kanále. Môžeš sa jej venovať v čase, ktorý Tebe vyhovuje. Energie Luny sú silné  tri dni pred a po a hoci je meditácia štelovaná na túto udalosť, vie byť vhodná hocikedy aj o pol roka neskôr, pokiaľ si Ťa zavolá. Či si meditáciu urobíš alebo nie, si vítaná v  tomto zoskupení v objatí Stromových bytostí v Sade Janka Kráľa v Bratislave. Každý je vítaný a svojou prítomnosťou sa zaväzuje k mlčanlivosti: čo do kruhu vojde, to v ňom zostáva a jeho obsah nebude zdieľaný ďalej.

Kto sa pripojí o niečo neskôr: najskôr sa nalaď s Ong Namo, aby si do kruhu vošla v napojení cez svoje vyššie vedomie a vedenie. Môžete sa odpojiť aj skôr ako ukončíme, ale vo všetkej úcte k ostatným prítomným.

Prines si nejakú oferu pre Ducha miesta, Elementálov a všetky strany (bylinky, tabak, kvietky, atď). Ak Ťa sprevádza bubon alebo iná forma prejavu a prenosu prirodzených frekvencií, budú vítané.

Za každého počasia, zo strany Starého mosta, kde je kaplnka…

…ak sa vyberieš od kaplnky rovno cez trávnik smerom k Novému mostu… na ľavej strane v kruhu stromov nás uvidíš a poľahky nájdeš.

 

 

Nie pod platanmi, kde sme sa stretali minulý rok…

…ale trošku ďalej poza ne, kde budeme viacej krytí  a v obklopení väčšieho počtu stromov…a ak by tam bolo obsadené, tak sa porozhliadaj, kde v dosahu sme sa usadili. Ak nás nevieš nájsť, neposielaj email, ale volaj alebo textuj na môj telefón 0907-522-132, ktorý nemá data a preto neprijíma emaily. Po zahájení zdieľania v kruhu ho vypnem, takže hľadaj intuitívne a pošli signál telepaticky.

Vychystaj sa na variácie … v sede alebo v stoji ak by pršalo… aby sme sa pohodlne vedeli tešiť  zo vzájomnosti, zdieľania a spoločného svetielkovania 🙂 Biele oblečenie môžeme vynechať a sústrediť sa hlavne na voľné a dostatočne teplé vrstvy odevov…ochranu vo forme ponča, ľahkej deky alebo meditačného šálu ako ochranu pred komármi, vodu na pitie. Verejné WC je už v parku otvorené a neďaleko v dosahu…

Kto prichádza autom, najlepšie je parkovať pri Starom moste a prejsť kúsok peši. Odbočiť,  ak v smere z mesta z dvoch mostov Apollo alebo Hrdinov treba  za OMV pumpou smerom na Háje pred Auparkom. Cez Nový most odbočiť dole na Inchebu a okolo nej až ku Starému mostu. Z Petržalky alebo Mosta Lafranconi, poza Inchebu smerom pod UFO.

Pokiaľ chceš vyvážiť energie, finančný dar podľa vlastnej úvahy, možností a schopností, je vítaný k obrode mojich tvorivých zdrojov na môj účet IBAN: SK4683300000002100876869.  Tvoja energia vložená do tohto stretnutia a vychutnanie jeho esencie po svojom pre Tvoju/našu energetickú obrodu bude v každom prípade mojou najvyššou odmenou a je poslaním môjho života.