Medicínsky kruh lunárneho Splnu

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 5 April 2023
8:00 pm - 9:30 pm

Categories


 

Medicínsky kruh lunárneho Splnu

 

Pozývam nás k oslave lunárneho Splnu, kedy  nájdeš aj Kundalini meditáciu na mojom Youtube video kanále. Môžeš sa jej venovať v čase, ktorý Tebe vyhovuje. Energie Luny sú silné  tri dni pred a po a hoci je meditácia štelovaná na túto udalosť, vie byť vhodná hocikedy aj o pol roka neskôr, pokiaľ si Ťa zavolá. Či si meditáciu urobíš alebo nie, si vítaná/ý na tomto ZOOMovom stretnutí.

Kto má záujem sa stretnúť na ZOOM Medicínskom kruhu, každý je vítaný. Vašou pritomnosťou sa zaväzujete k mlčanlivosti: čo do kruhu vojde, to v ňom zostáva a jeho obsah nebude zdieľaný ďalej.

Kto sa pripojí neskôr: najskôr sa nalaď s Ong Namo, aby si do kruhu vošla v napojení cez svoje vyššie vedomie a vedenie. Môžete sa odpojiť aj skôr ako ukončíme, ale vo všetkej úcte k ostatným prítomným. Kto nehovorí, zostáva s vypnutým audiom, aby sme sa navzájom nerušili. Taktiež bez prítomnosti nezainteresovaných vo svojom okolí, prosím a ďakujem…leda ak sú to vibračne zladení príslušníci domácnosti viditeľní ostatným a v súlade so záväzkom dôvernosti zdieľania. Pri tomto kruhu maj prosím zapnutú kameru.

Pokiaľ chceš vyvážiť energie, finančný dar podľa vlastnej úvahy, možností a schopností, je vítaný k obrode mojich tvorivých zdrojov na môj účet IBAN: SK4683300000002100876869.  Tvoja energia vložená do tohto stretnutia a vychutnanie jeho esencie po svojom pre Tvoju/našu energetickú obrodu bude v každom prípade mojou najvyššou odmenou a je poslaním môjho života.

Sat Nam, Wahe Guru, Namaste.

Teším sa na nás 🙂

Jana Ziman/Modrana Co-Creation/G-Bhai-K

Email: modrana@modranacocreation.com

Pozvánka na ZOOM: