Modrý Duch Dunaja: Vodný obrad

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 6 June 2024
6:00 pm - 7:00 pm

Categories


V pondelok 22.1.2024 sme celkom spontánne a bez príprav vo dvojici: Janička-Dušička a Hanička-Dušička pri Dunaji oproti hradnému vŕšku otvorili portál Modrého Ducha Dunaja. Ten okrem zopár prekvapení a vyjavení svojim Vesmírnym Dychom vnukol pre januárový Spln nasledovné.

Naplnenie ľudskej myšlienky ako najsilnejšej sily Vesmíru na Zemi:

Ak mám plný sklad tovaru a objednávam si nový, kam ho dám?  Rozumej tento koncept  ako “vypusti, odpusti, prepusti, vyčisti”… stará obohraná platňa našich príbehov života nedáva zmysel, lebo:“nikdy nevstúpiš do tej istej rieky”. Ak vytvorím priestor v sebe pre nové formy myslenia, vedomia, ponímania, preciťovania, tak ….

Ak si pýtam viac energie, moci, peňazí…do čoho to investujem a komu to slúži?

Ak je to vznešené želanie, že cezo mňa Matke Zemi a všetkým jej bytostiam a vzťahom, ako to vyzerá v mojej konkrétnej predstave, aby sa to vedelo zhmotniť do foriem?

Modrý Duch Dunaja (MDD) uviedol príklad: čistý modrý Dunaj plný rýb, Bratislava ponorená do alejí zelene a kvitnúcich stromov, s čvirikajúcim vtáctvom, šťastnými zvieratkami v okolitých lesoparkoch, vľúdnymi obyvateľmi mesta, ktorí sú štedrí na úsmevy a dobré slovo jeden pre druhého, kde sa spieva, tancuje a veselí, kde na hrade a v parlamente sídlia vedomí a sústredení politici, ktorí pravidelne zostúpia medzi ľud krajiny Slovensko so skutočným záujmom a načítávajú sa do diania pod hradným vŕškom, kam potom znovu vystúpia ako vysielači signálov do Vesmírneho kvantového poľa, aby sa priamo zo Zdroja navrátila nesmierne tvorivá neobmedzená sila slúžiaca všetkému a všetkým, ktorú nazývame Kundalini-Dračica-Šiva-Šakti-Kozmické/Kristovo Vedomie-Sat Kartar-Wahe Guru-TAO- atď…

Čo ak plytváme Energiou pri jej nasmerovaní na protest, obranu, boj za…?

Pridáš sa k Modrane do spolutvorby toho “čo chceme vidieť a žiť v tomto svete”?

 

Modrý Duch Dunaja (MDD): Vodné obrady pri Dunaji oproti hradu a parlamentu:

2.2.2024 o 2hej popoludní

22.2.2024 o 2hej popoludní

3.3. 2024 o 3tej popoludní 

4.4. 2024 o 4tej popoludní 

5.5. 2024 o 5tej podvečer

6.6. 2024 o 6tej večer

Ak máš záujem sa ku mne pridať a prispieť svojou kvapkou do prúdenia mieru, harmónie a lásky, budem sa z Tvojej spoločnosti tešiť. Na konci vydláždenej cestičky popri Dunaji smerom od Ufa k Rakúsku, popred reštauráciu Aušpic, začínajú pieskové duny a pokračuje cestička cez lesík. Tam ma nájdeš. Prines nejakú oferu pre Ducha Dunaja, ak to s Tebou rezonuje. Pracujeme v stoji, takže nič iné netreba, len Teba s pozitívnym nastavením za každého počasia.