Rituál prepájania vôd

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 22 March 2024
4:00 pm - 6:00 pm

Categories


Vodný obrad na Devíne v lesíku pri sútoku Dunaja a Moravy na Medzinárodný deň vody je voľným pokračovaním Rituálu prepájania z 22-2-2022.

Vtedy sme sa stretli  o druhej hodine popoludní v počte 9 Svetlonošov  k obradu spájania vôd jazera Titicaca v Bolívii,  jazera Vidette Lake v Kanade, s vodami z Islandského ľadovca a gejzíru,  vodou Bosnianskych pyramíd, svätou vodou zo slovenského kostola z omše 2/2 na Hromnice, vodou z Mariánky,  z Komárna, vodami z rôznych miest v Bratislave, do vôd pri sútoku Dunaja a Moravy. Rituál bol symbolickým otvorením energetického dvojkového portálu súzvučenia.  Vítané boli všetky vody do tohto obradu vnesené…a samozrejme tie naše vnútorné vody, ktoré sme rozvibrovali technikami Kundalini jogy načítanými špecificky pre toto časopriestorové zoskupenie.

Ako symbol JEDNOTY S-TVORENIA cez magnetickú pra-pamäť vody si aj my rozpomíname ČO sme, NAČO sme sem prišli a PREČO je prijatie rozdielností v rámci nekonečných foriem prejavov Vedomia cez nás a naše vzťahy cestou Svetla a Lásky v smere: Zlatý Vek Vodnára. Plánované dve hodinky sa nám predĺžili na tri ani sme nevedeli ako. Všetci červenolíci od sviežeho februárového počasia sme sa spokojne navrátili do svojich teplých domovov vo vedomí, že sme svoj podiel vniesli do Kolektívu všetkých ostatných svetelných kruhov, ktoré sa synchrónne s našim diali na našej drahej planéte Zem. Veľmi živo sa nás týkal Festival Svetla, ktorý sa v tom istom čase dial v Modre.

Zvolávam nás aj tento rok k podobnému rituálu krátko po jarnej Rovnodennosti v objatí matky prírody, aby sme si nacítili a užili túto úžasnú silu v nás a okolo v nás v kmeňovej atmosfére súzvučenia našich srdiečok a dušičiek, ktoré sa nie nadarmo zrodili na planéte Zem a navzájom sa postretli v tomto kľúčovom období, kedy sa Dračia Energia nanovo budí po dlhom spánku. Tak ako sme navnímali vodného draka Nágu so šamanom Juanom v júni 2023 práve na tomto mieste, tak aj teraz nám Elementáli tohto nádherného prírodného výtvoru pred nastupujúcim Splnom a pri západe Slnka sľubujú hlboký zážitok a trvalý vnem pre každú  bunku v nás a okolo nás.

Nech sú všetky bytosti požehnané dostatkom čistej a zdravej vody, nielen fyzicky, ale aj emočne, mentálne a duchovne.

Vďaka Modrému Duchu vody a Vodným duchom spravujúcim naše snenie.

Jana Modrana

Modrana Co-Creation for the benefit of All My Relations