SLNOVRAT 2022

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 21 June 2022
5:00 pm - 9:30 pm

Categories


Obrad Svetla: oslava Slnka, mužskej polarity ako energetickej stálice po Dni otcov a pokračovanie v transformácii našej DNA.

Pozývam nás na obrad Slnovratu v Bratislave na Devíne pri Dunaji v každom počasí. Miesto je v dostupnosti MHD pre každého, kto je v nastavení a naladení na kundalini, šamanské, pránické a zemské techniky práce s energiou.

Každá chvíľa je vzácna a neopakovateľná, keď sa vieme stretnúť v objatí slovenskej Matky Prírody a pridať čaro Medicínskych kruhov Svetla a Lásky namiešaných z jedinečných esencií každého z nás NAŽIVO, NAPLNO, TERAZ a TU. To sme plne nacítili, navnímali a podľa Vašich odoziev aj uchopili na posledných dvoch kruhoch, ktoré sa uskutočnili 8.6. pri Dunaji a 9.6. na Červenom kameni. To, čo sme tam v sebe a okolo nás rozvibrovali bude ešte dlho doznievať a dosadať.

Teším sa na nás a spoločné spolutvorenie. Pre tento kruh sú vítané bubny, hrkálky, vykurovadlá a ofery prírodného charakteru pre Duchov miesta, rieky a našich jemnohmotných spoločníkov. Súčasť obradu bude aj ofera pod sútokom Dunaja a Moravy. Tento víkend pred obradom viete stráviť naladením sa a ustálením zámeru pre tento obrad, ktorý potom v nekonečnom pohybe rieky pripojí čaro svojich frekvencií.

Schádzame sa od 16-tej hodiny, začíname o 17:00 cca na 4 hodiny. Predbežná registrácia je vítaná, ale nie je podmienkou. Budem prístupná až do zahájenia kruhu cez mobil 0907-522-132, ale nie cez email!

Miesto konania:
Ako vchádzaš do obce DEVÍN z Bratislavy popri Sitine, odbočíš z hlavnej cesty hneď na prvej zákrute, pred vstupom do obce a dostaneš sa k reštaurácii U Srnčíka, kde sa dá parkovať až po vstup do pešej zóny. Pôjdeš smerom ku hrádzi a pešej zóne popri lese na ľavej strane. Prejdeš ku začiatku hrádze, kde sú múry a vstupy na pontóny na parkovanie lodí. Pred začiatkom múra je schovaný chodníček do lesa popri rieke označený ako prírodná rezervácia. Pri vstupe na ten chodník nás asi po 200 m uvidíš okolo 16:00 hod. Ak prídeš do kruhu neskôr, tak sa nalaď s mantrami Ong Namo a Ad Guré.

Každý je vítaný, kto je v rezonancii s Protokolom Kundalini jogy a etiketou kruhov (v danom hlavne prípade bez substancií ovplyvňujňcich vedomie, vo vhodnom odeve, pripravení na všetky živly a hmyz, dlhé sedenie, možno aj státie a ležanie, pri zachovaní dôvernosti zdieľania a bez publikácie foto-video-audio materiálov na webe). Dobrovoľný príspevok je vítaný v energetickej forme daru podľa vlastného nacítenia a nie je podmienkou účasti. Dôvernosť a nasadenie s plnou vážnosťou aj hravosťou áno. Pokiaľ môžete prispieť vo forme peniažkov, budem všetkým zúčastneným vďačná, keďže táto práca je mojím jediným zdrojom v rozmeroch bežného fungovania v Matrixe:

IBAN: SK4683300000002100876869. Ďakujem pekne.

Zdieľajte ďalej slobodne cez svoje prepojenia.

Fotky z februárového kruhu nájdeš TU: https://modranacocreation.com/lightwork/