Telepatický kruh spojený s lunárnymi meditáciami uverejňovanými na Youtube

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 13 November 2023
All Day

Categories


Vítam nás  v sérii “Kundalini Hocikde a Hocikedy” vo voľnej spolutvorbe.

Telepatický kruh je experimentálne zoskupenie, v ktorom sa jeho členovia naladia na určitú “kvantovú vlnu”, cez ktorú navnímajú svoj priamy zážitok a podelia sa oň s ostatnými. Tým sa nám vytvorí spätná väzba, ktorá často medzi nami neprebieha, hoci telepatia funguje neustále. Priamy členovia sú zaradení do posvätnej mandaly  na celý lunárny cyklus, ktorý zahŕňa Nov aj Spln. To znamená, že ďalšia príležitosť sa pripojiť bude až s nasledujúcim Novom. Kruh je otvorený od tohto novembra len pre Slovákov a bude vedený len v slovenčine, hoci Kundalini meditácia s týmto kruhom prepojená je vedená aj v angličtine.

LINK na môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCNA3UyvAb3jfjsKe9LmgjEA

Pred nahratím meditácie Novu, a neskôr  tiež  Splnu, vložím mandalu s menami členov pod selenitovú guľu, kde bude aj vytiahnutá karta, ktorá sa pre túto príležitosť prihlási. Členovia zoskupenia najlepšie v deň Novu resp. Splnu, ale najneskôr do 7. dňa po lunárnej udalosti, vykonajú Kundalini meditáciu a zašlú mi emailom, čo sa im počas nej resp. po nej vyjaví. Mojou úlohou bude tieto údaje spracovať a pozdieľať s ostatnými po ich plnom zozbieraní, aby sa členovia navzájom neovplyvnili. Potom sa otvorí fórum pre vzájomnú reflexiu a doznievanie. To je AKTÍVNA forma. Môžeš sa zaregistrovať na email modrana@modranacocreation.com 

Tým, že vytváram priestor pre tieto silové kruhy si prosím Tvoj euroenergetický vklad: 11éčok za Nov a 11 éčok za Spln, spolu teda 22 eur splatných na môj euro účet IBAN do 11/11/2023: SK4683300000002100876869 . K platbe pridaj svoje meno  a účel.  V  registračnom emaile mi napíš pod akým menom chceš v mandale vystupovať. Toto všetko potrebujem zhromaždiť najneskôr do 11.11. 2023, aby to nasledujúci deň, keď budem tvoriť nahrávku Kundalini meditácie, už bola mandala pripravená a kruh ucelený na nasledujúci lunárny mesiac.

Na základe zaslania svojho vkladu a svojho mena cez email a priamo (nie cez kamarátku atď, buď si tam Ty s priamym ÁNO alebo si tam NIE), Ťa zaradím do posvätnej mandaly.

 

PASÍVNA forma je kontrolná skupina, ktorá môže ale nemusí vykonať meditáciu, jej členovia nie sú zapísaní v mandale, ani neposielajú finančný vklad na Telepatiu, len majú vedomosť o tom, že toto sa deje a na základe toho mi pošlú email s ich navnímaním na adresu modrana@modranacocreation.com Nemusia sa u mňa ani vopred registrovať, stačí sa ozvať po lunárnych udalostiach. Tým sa ukáže, či je v priamom zámere a vklade do kruhu rozdiel alebo nie.

Kto videl film AVATAR, pozná princíp splynutia chvostov medzi humanoidom a drakom… podobne aj my … Drak a Ja a Ja a Drak SME JEDNO. Cesta srdca a vnútorný kompas funguje v kmitočtoch Svetla. Svetielkujeme…jupíííí.

Kundalini Dračia Sila nepozná pocit bezmocnosti alebo bezradnosti:

Všetko čo sa deje je pre ňu príležitosť a výzva na uplatnenie. Nastavme sa na nastávajúci lunárny NOV a ideme do telepatických prenosov. Nie sú o slovíčkach, ale o silných symboloch, kódoch, metaforických zjaveniach, výjavoch formujúcich sa zo zjavného chaosu, ktorý je živnou pôdou pre nové formy. Zmeny sú jej pohonnou hmotou a obavy či pochybnosti zdrojom pobavenia. Strach a neistota ega v týchto nedoziernych teritóriách sú doprovodom každého ľudského jedinca. Ak by neboli, čo by sme potom transformovali? Aj Sila Vodného Serpenta je vyvážená Silou Thunderbirda. Je to prirodzený zákon tejto dimenzie polarít. 

Tak poďme  do toho spoločne, Svetielka Slovenské, vítajme TMU, ktorá sa na nás valí s týmto jesenným obdobím a je tou istou nedoziernou tmou, v ktorej nám je dopriate uzrieť hviezdy. Bez nej by nebolo veselých osláv Slnovratu a s ním spojených ohňov, pri ktorých sa tešíme, tancujeme a spievame. Celý Vesmír s nami…a nielen Anjeli, ale mnoho ďalších nepomenovaných Multidimenzionálov, Ancient Ones, ktorí tu, vždy boli-sú-budú…pretože čas neexistuje. Aspoň nie v kvantových poliach, na ktorých sa teraz učíme orať a sadiť posolstvá našich srdiečok/dušičiek.

Čujme čujme zvonivý smiech svojich vnútorných dietok, ktoré sa chcú váľať v napadaných listoch, lesných papradinách a machoch, ktoré sa začínajú zelenať v jesenných dažďoch, skákať do kaluží a prípadne sa špárať v blate. Ego navráva, že už prešla doba kúpania sa… a keď do vodičky vlezieme, tak sa prekvapíme… tak isto ako keď ideme naboso a Matička Zemička svojou magmou vniká do našich tiel a vypĺňa štrbiny a trhliny matrixových vzorcov svojou nekonečnou liečivou láskavosťou. Práve toto Vnútorné dieťa si celkom jasne pamätá odkiaľ prišlo, načo tu je a kam sa odtiaľto poberie.

Ďakujem pekne za záujem a spolutvorenie.

Namaste.

Teším sa z nás v ko-kreáciách  rodiacich sa zmien.

Jana Modrana